
i took the unlimited session for 3 mths.. for me not so bad lah.. i go 3 - 4 times per week and for each day, a minimum of 2 lesson and maximum of 4 to 5 lessons.. so lebih kurang, 1 week i go 8 to 11 lessons.. 1 bulan dan 44 lessons and 3 months will be 132 lessons.. so, u only pay bout $2 - $4 only.. which i think is a good price.. and the difference u can actually feel lah.. unlike jogging..[which is sooooo true! 1 hour of workout and u can actually feel the pain for close to a week if u do it right.. and dat's a good sign cos ur muscles are werking! *winks*]
Jannah, i hope i answered your question?? Hee.. for price list, pls refer to entry below.. ta!